Odmień swoje spojrzenie na imprezę

Akurat Halloween mamy za sobą, aczkolwiek zbliżają się właśnie Andrzejki, a niedługo potem Sylwester, kiedy każdy chcę zabłyszczeć i wyróżnić się spośród innych. Mamy dla Was idealny sposób na uzupełnienie swojej stylizacji, a mianowicie chodzi nam o kolorowe soczewki.

Dla kogo są dostępne?

Dla wszystkich! Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą stosować kolorowe szkła kontaktowe, które znajdziecie w postaci korekcyjnej i zerowej. W rezultacie nie ważne czy posiadasz wadę wzroku czy też nie, ponieważ w każdym przypadku możesz wyglądać rewelacyjnie i niepowtarzalnie. Zakupić można jest przykładowo w sklepie MylenShop.com, z którym współpracuje nasz serwis. Dostępne kolory, wzory oraz stopnie natężenia mocy są podzielone według konkretnych producentów, którzy od lat zajmują się ich wytwarzaniem. W rezultacie możesz mieć pewność, a kierujemy to zastrzeżenie głównie do osób, które pierwszy raz planują założyć soczewki kontaktowe, że ich stosowanie jest całkowicie bezpiecznie i w ogóle nieodczuwalne dla Twojego oka.

Mocno-niebieskie-oko

Jaki rodzaj będzie pasował najlepiej?

Wiele zależy od zaplanowanej stylizacji, aczkolwiek podpowiemy które typy kolorowych soczewek sprawdzają się najlepiej. Pierwsze z nich zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą kompletnie zmienić barwę tęczówki. Wybierając sprawdzoną firmę, jak na przykład AcuVue lub Air Optix, możesz być pewien, że zabezpieczone w soczewce pigment zupełnie przykryje Twój dotychczasowy kolor. W rezultacie osoby o ciemnych odcieniach oczu mają szansę uzyskać absolutnie przeciwny efekt, spoglądając na innych swoimi pięknymi niebieskimi oczami. To jedynie przykład możliwości jakie dają nam kolorowe szkła, gdyż niektóre modele mogą optycznie powiększać nasze oczy lub zgłębiać ich barwę. Specjalnie zaprojektowana struktura pozwala na uzyskanie nietypowego efektu, który jednocześnie może odmienić kolor albo lekko zaakcentować jego intensywność. Jak wspomnieliśmy wcześniej, wszystko zależy od rezultatu jaki pragniesz osiągnąć i dopasować do własnego pomysłu na przebranie andrzejkowe lub sylwestrowe.

Jeszcze inną propozycją są soczewki o odważniejszych kolorach i wzorach, które z pewnością przyciągną uwagę innych. W tym przypadku decyduje jedynie Twoja śmiałość i chęć wyróżnienia, które dzięki oryginalnym motywom mogą zostać docenione zarówno przez Twojego partnera lub partnerkę, ale również pozostałych członków balu czy imprezy. Dodatkowo mocny i dopasowany makijaż może znacznie ulepszyć efekt końcowy i sprawić, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Zachęcamy do eksperymentowania i próbowania nowych trendów, które są jak najbardziej bezpieczne i nieszkodliwe. Cała pielęgnacja soczewek kolorowych jest bardzo zbliżona do higieny bezbarwnych szkieł, co wcale nie jest trudne ani uciążliwe dla użytkownika. Co więcej, podczas jednorazowego wyjścia możesz zaopatrzyć się wyłącznie w jednodniowe soczewki kolorowe, które na drugi dzień możesz już wyrzucić i uniknąć procesu ich oczyszczania. Obecnie istnieje mnóstwo możliwości jakie dają nam zabarwiane szkła kontaktowe, więc nie czekaj dłużej i przymierz je przy najbliższej okazji.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *