Dlaczego warto zainwestować w soczewki długoterminowe?

Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić Wam wszystkie możliwe zalety użytkowania soczewek długoterminowych, które stanowią kompletne przeciwieństwo szkieł jednodniowych. Z pewnością wielu z Was przekona się do tych pierwszych, kiedy przeczyta nasz artykuł. Zatem zapraszamy do miłej lektury i podjęcia korzystnej dla siebie decyzji.

O jakie soczewki chodzi?

Oczywiście takie, które pozwalają użytkownikom na noszenie dłużej niż przez jeden dzień. W takim razie wyjątkiem stają się jedynie soczewki jednodniowe kontaktowe, które od razu po zdjęciu możesz wyrzucić do kosza. Posiadają one sporo zalet, ale nie o tym będzie dzisiejszy artykuł.

Wobec tego omówimy pokrótce pozostałe rodzaje szkieł, z których możesz korzystać przez dłuższy okres czasu, a mianowicie:

  • Soczewki dwutygodniowe
  • Soczewki miesięczne
  • Soczewki kwartalne
  • Soczewki roczne

Każde z nich posiadają odmienne właściwości, a zależy to głównie od producenta i materiałów jakie wykorzystał do produkcji szkieł kontaktowych długoterminowych. Jednak w drugiej części wpisu postaramy się nieco przybliżyć ich ogólną charakterystykę.

Jak możesz na nich skorzystać?

Przede wszystkim wystarczają Ci one na większą ilość czasu, dzięki czemu nie musisz pilnować terminów ich zakupu i wymiany, a przez pewien okres możesz zwyczajnie cieszyć się prawidłowym widzeniem. Doskonałym przykładem są soczewki roczne MylenShop, które przez równe 365 dni mogą pozwolić Ci żyć i funkcjonować w pełni normalnie. Dodatkowo możesz nabyć je, podobnie jak pozostałe w różnej postaci, gdzie wyróżniamy przede wszystkim szkła sferyczne, toryczne i progresywne.

Każdy z modeli zapewnia korekcje wady w zależności od posiadanej dolegliwości, dzięki czemu nie musisz już korzystać z tradycyjnego środka korygującego jakim są okulary. To zdecydowanie mniej wygody i swobodny pomysł, które dodatkowo niekoniecznie zawsze pasuje do naszego wizerunku. Natomiast w przypadku soczewek ta zmiana jest wcale nie widoczna, chyba że zdecydujesz się na zakup długoterminowych soczewek kolorowych, które również dostępne są w wielu odcieniach i wzorach w poleconym przez nas sklepie MylenShop.com. Wówczas możesz kompletnie odmienić swoje spojrzenie lub jedynie zaakcentować jego wyrazistość.

Z pewnością soczewki tego typu są znacznie bardziej komfortowe dla Twoich oczu, a przy tym pozwolą zaoszczędzić Ci więcej pieniędzy. Wystarczy zorientować się jakiego rodzaju szkła byłyby dla Ciebie odpowiednie, a później warto skonsultować się z doradcą z branży okulistycznej, który podpowie Ci co do jakości oferowanej przez producentów.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *