Kiedy nie trzeba ściągać soczewek na noc?

Niektórzy są bardzo wygodni i przy noszeniu soczewek kontaktowych liczy się przede wszystkim własny komfort, co doskonale rozumiemy. I właśnie dla takich użytkowników przygotowaliśmy coś specjalnego – soczewki całodobowe, o których dowiesz się więcej poniżej. Jednak gwarantujemy, że powinny one spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, a przy tym oczywiście zapewniać bezpieczne noszenie przez równe 24 godziny na dobę.

Czy to prawda?

Jeśli zastanawiasz się nad rzetelnością producentów i prawdziwością właściwości soczewek całodobowych, możemy zaświadczyć, że to absolutnie działa. Już wiele marek szkieł kontaktowych zadbało, aby w ich asortymencie znalazły się również całodobowe soczewki, które przyciągają znacznie więcej odbiorców z różnych względów. Ich struktura została opracowana według nowoczesnych metod, dzięki czemu ich właściwości faktycznie utrzymują się przez cały dzień i całą noc, a tym samym można to rozumieć jako brak konieczności ściągania ich do snu.

Wcześniej można było usłyszeć o soczewkach jednodniowych, które po całym dniu użytkowania należało ściągnąć, wyrzucić i następnego dnia rano założyć już nową parę prosto z opakowania. Natomiast w przypadku soczewek całodobowych nie ma już potrzeby zdejmowania ich na noc, ponieważ dopasowują się one w zupełności do potrzeb naszych oczu i zapewniają im nawilżenie przez całą dobę. Gwarantujemy, że nie odczujesz żadnego dyskomfortu związanego ze szczypaniem, pieczeniem czy swędzeniem oczu, co było dobrze znane użytkownikom jednodniowych szkieł, którzy zapomnieli ściągnąć je przed snem.

To naprawdę działa i zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie, a zwłaszcza osobom zapominalskim i ceniącym sobie głównie wygodę. Wówczas dopiero rano po przebudzeniu musisz je zdjąć i założyć nowe, a przy tym wcale nie trzeba martwić się o pielęgnację soczewek ani własne oczy.

Skąd kupować całodobowe soczewki?

Pamiętajmy o bezpieczeństwie i zdrowiu naszych oczu, a więc nie warto kupować w nieznanych i niesprawdzonych dotąd miejscach, które oferują jedne z tańszych zamienników czy podróbek znanych marek. Najczęściej szkła takie pochodzą z krajów na Wschodzie, gdzie jakość nie jest kontrolowana, a co za tym idzie możesz niestety natknąć się na wadliwe opakowanie, które przysporzy Ci wiele problemów.

Właśnie dlatego najpewniej kupować w salonach optycznych, które oferują kilka godnych zaufania marek, lecz proponowana cena jest zazwyczaj mocno zawyżona. W takim wypadku, gdy nie możesz sobie pozwolić na podobny wydatek, radzimy kupować w sklepach internetowych o dużej ilości użytkowników i pozytywnych opinii, którzy posiadają nie tylko szeroki wybór, ale również konkurencyjne ceny soczewek całodobowych.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *