Top 3 typy soczewek jednodniowych

Przedstawiamy ranking najlepszych naszym zdaniem soczewek jednodniowych od trzech różnych producentów, które przeznaczone są do korygowania trzech różnych wad: krótko- lub dalekowzroczności, astygmatyzmu i starczowzroczności. Dowiedz się więcej na ich temat i zdecyduj się na ich zakup zgodnie z własnymi potrzebami, a gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Soczewki sferyczne

Przeznaczone są dla osób z wadą krótko- lub dalekowzroczności, a zatem umożliwiają ostre widzenie z dali i bliska. Wśród nich naszym numerem jeden są jednodniowe soczewki Dailies AquaComfort Plus, które pochodzą od znanego producenta Ciba Vision/Alcon. Wyróżniliśmy je głównie, ze względu na szeroki wybór mocy, a także właściwości jakie posiadają. Ich nowoczesna formuła pozwala jednocześnie na nawilżenie i odświeżenie oczu podczas noszenia szkieł. Zatem nie są one praktycznie odczuwalne dla użytkownika, a sprawdzają się rewelacyjnie jako jednorazowe szkła kontaktowe. Wówczas przez cały dzień możesz swobodnie spoglądać na otaczający Cię świat bez uczucia dyskomfortu, a następnego poranka założyć już soczewki z nowego opakowania, które możesz zakupić hurtowo dla własnej wygody.

Soczewki toryczne

Zapewniają ostre i wyraźne widzenie astygmatykom, dla których obraz bez szkieł byłby kompletnie nie do odczytania. Zatem wypróbuj jedne z polecanych przez nas soczewek jednodniowych MylenShop, które zakupisz w sklepie za znacznie niższą cenę – 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism to szkła kontaktowe od Johnson&Johnson redukujące objawy niezborności oka. To silikonowo-hydrożelowe soczewki, które idealnie nadają się dla osób z wrażliwymi oczami. Odpowiednio dobrany skład nie powinien absolutnie wywoływać u Ciebie uczucia suchości, niewygody czy swędzenia. Oferowana soczewka toryczna posiada specyficzną budowę, przez którą obraz świata dla astygmatyków staje się dużo wyraźniejszy. Warto wspomnieć, że jednodniowe soczewki w żadnym wypadku nie potrzebują środków pielęgnujących, gdyż następnego dnia zobowiązany jesteś do założenia nowej pary szkieł.

Soczewki progresywne

Ułatwiają życie głównie osobom starszym, które w pewnym wieku zmagają się z problemami widzenia zarówno z bliska, jak i daleka jednocześnie. Wówczas szkła muszą progresywnie dopasowywać się do odległości na jaką patrzymy, stąd też ich nazwa. Z naszej strony możemy zarekomendować szkła Biotrue ONEday Multi-Focal, które posiadają budowę progresywną, a także właściwości soczewek jednodniowych, co zapewnia komfort widzenia i noszenia soczewek jednorazowo.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *